Nieuwsbrief september 2022

22-09-2022 Redactie Nieuws


NIEUWSBRIEF – SEPTEMBER 2022

Beste lezer,

Het is weer hoog tijd voor een Coney Minds nieuwsbrief! In deze editie leest u over de volgende onderwerpen:
– Doe mee met onze free workshop,
– We vieren ons jubileum in de Van Nelle Fabriek,
– Ongoing monitoring is werkelijkheid geworden,
– Komt u ons team versterken of wilt u inzicht in uw carrière mogelijkheden bij Coney Minds?

 

FREE DATA-DRIVEN OPLEIDING HBO DOCENTEN ACCOUNTANCY & FINANCE & BUSINESS DOMEIN
In november 2022 en februari 2023 bieden we een free data-analytics & visualisatie training aan voor HBO docenten die kennis willen maken met deze techniek en de funfactor willen doorgeven aan hun studenten. De trainingen worden classroom gegeven in de Van Nelle Fabriek door een team van ervaren data-analyse & audit experts van Coney Minds.

Dit kunt u verwachten:
Avondsessie 1:
– Introductie van drie basistechnieken: Data-Analyse; Data-Visualisatie en Process Mining
– Introductie van een Audit Aanpak ondersteund door deze technieken – ruimte voor discussie
– Introductie van vraagstuk Business Analytics en uitdagingen van ondernemers – ruimte voor discussie
Avondsessie 2:
– Zelf Toepassen Data-Analyse – gekoppeld aan posten in de jaarrekening
Avondsessie 3:
– Toepassen van Data-Visualisatie – Audit & Business Analytics vraagstuk
Avondsessie 4:
– Introductie Machine Learning met voorbeelden – ruimte voor discussie en kennisdeling rondom deze nieuwe technologie
AANMELDEN

LOOP MET ONS MEE!
Bent u student in de accountancy of wilt u weten of Coney Minds bij u past? Loop dan een dagje met ons mee!

Op deze manier maakt u kennis met Coney Minds! Leert u onze mindset kennen en ervaart u hoe het is om bij ons te werken. Op deze dag komt u meer te weten over onze werkzaamheden en ons team. Bent u meer benieuwd naar de sfeer binnen het bedrijf, de manier van samenwerken, de collega’s en de begeleiding? Dan kunt u ook een kop koffie met ons komen drinken!
AANMELDEN

VIJFTIEN JAAR IN DE VAN NELLE FABRIEK
Als Coney Minds zijn wij dit jaar 15 jaar in de Van Nelle Fabriek gevestigd met onze data-driven mindset in het bredere ‘risk, in-control, finance, business en audit domein’. Met de inzet van onze data-analyse kennis ondersteunen wij onze opdrachtgevers bij uiteenlopende vraagstukken.

Hoe kwamen we terecht in deze geweldige inspirerende omgeving? Lees onze blog!
LEES DE GEHELE BLOG

BALANS VOOROP
Coney Minds heeft besloten tot verdere investering in de talenten van morgen. Een belangrijk thema binnen Coney Minds is de balans tussen werk, studie en privé. Voor de (nieuwe) collega’s die een studie volgen is het zo dat een deel van de studie-/collegetijd samenviel met de reguliere werktijd voor de studerende medewerker. Bij Coney Minds is besloten dat de eigen investering vanaf de septembermaand, volledig zal vervallen. Hiermee willen wij verder benadrukken dat vakinhoudelijke en persoonlijke ontwikkeling van onze medewerkers prioriteit heeft en dat de juiste balans tussen werk, studie en privé daarbij essentieel is.

ONGOING MONITORING IS WERKELIJKHEID GEWORDEN!
De afgelopen weken is Dave den Blanken bezig geweest met het verder uitwerken van zijn Data-analyse Control Framework. De eerste resultaten zijn veelbelovend! Met een API (Application Program Interface) heeft hij toegang tot 13 datasets welke hij op elk moment kan importeren en gebruiken voor de controlewerkzaamheden voor het boekjaar 2022. Zijn eerste ervaringen zijn zeer positief daardoor ziet hij de volgende voordelen voor cliënten en controleteams, namelijk:

1. Cliënt hoeft zich niet meer druk te maken over het opleveren van datasets;
2. We krijgen de data altijd in hetzelfde format zodat we met één druk op de knop analyses kunnen draaien;
3. De werkdruk kan worden verdeeld over het boekjaar;
4. Uitkomsten van analyses kunnen dagelijks, wekelijks, maandelijks of per kwartaal worden geanalyseerd;
5. Met de logfiles kunnen we, in het kader van functiescheiding, kijken naar wie en wanneer medewerkers transacties hebben verwerkt of door wie deze zijn aangepast.

Het grootste voordeel is dat we elke gewenste analyse op elk moment kunnen maken, analyseren, controleren en vastleggen.
MEER INFORMATIE

WORD ONDERDEEL VAN ONS TEAM!
Kom jij ons Coney Minds team versterken met jouw kennis? Er zijn verschillende openstaande vacatures. Wij zijn bijvoorbeeld op zoek naar een Assistent Accountant, Data-analist en een Opdrachtleider.
Heb je interesse of wil je sparren over de mogelijkheden? Neem contact met ons op!
MEER INFORMATIE OF SOLLICITEREN

DE LAATSTE BLOGS
De audit machine
Ergens een mening over hebben

©2022 Coney Minds

No user image
Geschreven door:

Redactie